Captain Save Us


ÜCRETSİZ!

Hemen indirip oynayabilirsiniz!

Jüpiter ve Satürn’ün uydularını düzenli olarak gözlemleyen çılgın bilim adamları yaklaşık 10 yıl önce bu uydulardan birkaçında oldukça iyi gizlenmiş ve doğal olmayan yapılar keşfederler. Uzun süredir aktif olarak kullanılmadığı belli olan bu yapıları incelemek için gerekli araçların geliştirilmesine, bu seyehat için gerekli uzay gemisinin yapımına ve bu gemide görev alacak ekibin eğitimine başlanır.

Yıllar süren eğitimin ardından gizli ve oldukca tehlikeli bu goreve gonderilen Kaptan Save Us ve ekibinin amacı bu yapıları incelemek ve gerekli materyalleri toplayarak dünyaya getirmektir.

Gemi göreve başlayabilmek için en yakın aya iner ve istasyona benzer bir yapıya ulaşırlar. Dünya dışı varlıklar tarafından geliştirilmiş bazı aygıtlar üzerinde çalışma yapılırken meydana gelen bir patlama sonucu Kaptan Save Us bir gözünü kaybeder. Patlama sonrası enkaz içerisinde araştırma yaptıkları sırada, Kaptan Save Us’un gözünü ele geçirmiş garip bir cihaz bulurlar. Kaptan, aslında çok güçlü bir silan olan bu cihaz ile arasında kurulan bağ yardımıyla, bir cok bilgiye de ulaşmıştır.

Uzay üssü yavas yavas faliyete gecmektedir. Ekibin yapması gereken tek şey vardır: Bir an önce oradan kaçmak.

Fakat üssün savunma sistemleri uzaygemisine kalkış esnasında, yönlendirici motorlar başta olmak üzere ağır hasar verir. Ellerinde sadece ileri gidebilen bir gemi ve üzerinde Kaptan’ın gözü olan, herhangi bir yerde karadelik acabilen uzaylı silahı ile yola koyulurlar.

Önlerinde çok zorlu bir görev vardır: Asteroid kuşağını sağ olarak geçmek.

Ve arkalarında da, üsteki durumu haber almış ve yola koyulmuş olan uzaylı gemileri…